FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Specjalizujemy się w zleceniach dla dużych hurtowni z artykułami z branży motoryzacyjnej i rolniczej. Potrafimy sprawnie zorganizować studio u klienta i wykonywać do 1000 zdjęć tygodniowo. Po profesjonalnej cyfrowej obróbce dostarczamy gotowe zdjęcia do wstawienia do sklepu internetowego.

Fotografia produktowa jest jednym z najefektywniejszych narzędzi marketingowych i przyczynia się do zwiększenia sprzedaży nawet o 50 proc. Dzięki niej możliwe jest budowanie pozytywnego wizerunku i promowanie marki. Packshoty wykorzystywane są na firmowych stronach internetowych, na serwisach aukcyjnych i portalach społecznościowych, we folderach i ulotkach, w raportach i prezentacjach, w e-sklepach oraz w katalogach.

Wykonywaliśmy zdjęcia, między innymi dla kilku prestiżowych firm zajmujących się sprzedażą artykułów rolniczych – Korbanek, PPHU Gałkowski czy Agrorami. Dysponujemy wiedzą i możliwościami technicznymi do wykonywania zdjęć przedmiotów gabarytowych, ciężkich i nietypowych a także tych najmniejszych, wręcz mikroskopijnych. Cechuje nas kreatywne podejście do każdego tematu. Jesteśmy w stanie zaproponować organizację pracy u klienta na miejscu lub robić zdjęcia w swoim studio.